הכנה לצהל

​הכנה לצו ראשון

צו ההתייצבות או בשמו המוכר יותר "צו ראשון" הוא המפגש הראשון של המיועד/ת לשירות ביטחון עם צה"ל. בצו הראשון תעברו סדרת בדיקות ומבחנים אשר יקבעו את נתוניכם ואת עתידכם הצבאי. בה"ד 09 מציע הדרכות לכלל תלמידי/תלמידות י"א כהכנה לצו הראשון. להדרכה ניתן להירשם מראש, בסמוך למועד הצו הראשון.

הכנה ליום המא"ה 

who runs the world? יום לבנות בלבד! יום המא"ה (מיון איתור והתאמה) הוא יום מיון תעסוקתי שבו יכולות המועמדות לשירות ביטחון להוכיח יכולות בתחומים שונים ולשפר את הסיכויים לקבל מיונים לתפקידים איכותיים יותר בצה"ל. בה"ד 09 מציע הדרכות (אחת לחודש) לתלמידות י"א-י"ב כהכנה ליום המא"ה. להדרכה ניתן להירשם מראש, בסמוך למועד יום המא"ה.

הרצאות תוכן וחשיפה לתפקידים

בבה"ד 09 ​תוכלו ליהנות מחשיפה לנושאים שונים אשר יהיו רלוונטיים לכם במהלך שירותכם הצבאי: זכויות וחובות החייל בצה"ל, הבת הדתייה, נוער גאה בצה"ל, הסבר על תפקידים שונים, הסבר על יחידות ודרגות, מורשת קרב והרצאות מוטיבציה והשראה. 

משתתפים בכנס שנת שירות ומכינה

ערבי סרט

במהלך השנה תוכלו ליהנות מערבי סרט שקשורים לשירות בצה"ל. לאחר ההקרנה תתקיים שיחת עיבוד עם שחקן/שחקנית שהשתתפו בסרט. זוהי דרך חווייתית  ומוחשית לפגוש סיטואציות שונות בחוויה הצה"לית.

ליווי פרטני  

באפשרותכם להגיע לייעוץ אישי שבמהלכו תזכו להכוונה לתפקידים, הסבר על הליכים, עזרה בכתיבת מכתב בקשה ועוד.

​​​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים