מרכז קהילתי מזרח נתניה

לוגו מרכז קהילתי מזרח נתניה

מרכז קהילתי (מתנ"ס) מזרח נתניה פועל כעמותה עצמאית ללא כוונת רווח וכזרוע מבצעת של עיריית נתניה בכל תחומי התרבות, הפנאי והחינוך המשלים, ומהווה גורם מוביל ומשמעותי ביותר בתחומים אלה לכל מגזרי הקהילה המתעצמת ומתפתחת במזרח נתניה.

אודות

המתנ"ס מאופיין במקצועיות ורמה גבוהה של הדרכה ותכנים ויחד עם זאת בסביבה חמה וביתית.

המתנ"ס מפעיל במספר מוקדים מערכת ענפה של חוגים בתחומים רבים ומגוונים, כמו גם פעילות קהילתית ותרבותית ענפה, צהרונים עבור ילדי הגנים ובתי-הספר, פעילויות נוער ומערך התנדבות של עשרות מתנדבים בפרויקטים שונים.

המתנ"ס מעניק שירות לקהל לקוחות המונה כ-8,500 משתתפים קבועים ועוד כ- 20,000 משתתפים מזדמנים.

תוכניותיו, שירותיו ופעולותיו של המתנ"ס נובעות מצורכי הקהילה במסגרת תפיסת עולם כוללת המכוונת לשיפור איכות החיים של הקהילה, תוך התחשבות והתאמה למשאלות ולצרכים הייחודיים של היחיד ושל קבוצות האוכלוסייה השונות. במסגרת זו פועל המתנ"ס להעמיק את הקשר וההתאמה בין תוכניות המתנ"ס לבין צורכי הקהילה המקומית ומשאלותיה על ידי פיתוח ושכלול הכלים לאיתור הצרכים וזיהוים, פיתוח תהליכי תכנון והערכה מתמידים, הגמשת התקציבים המוזרמים למרכז הקהילתי מגופים וממוסדות שונים, שיתוף מוגבר של התושבים בתהליכי קבלת ההחלטות והביצוע, ופיתוח ערוצי היזון חוזר מהקהילה למתנ"ס לצורכי ביקורת עצמית ושינוי.

עובדי העמותה מחויבים לאחריות ומסירות תוך מתן מענה אישי ומהיר לכל לקוח. עמותת המתנ"ס מנוהלת על ידי סמדר דרומי כשלצידה הנהלה ציבורית שעל חבריה נמנים נציגי ציבור (תושבים מנהיגים ומעורבים מהיישוב), נציגי עיריית נתניה ונציגים של החברה למתנ"סים. יושב-ראש ההנהלה הציבורית הוא עו"ד יוסי לאור מכלוף.

מטרות

להשלים את השירותים הקיימים בחברה האזרחית ולבטא את הערך של פלורליזם חברתי ותרבותי בחברה הישראלית.

להפוך את שירותי המתנ"ס לזמינים עבור כלל חברי הקהילה. לצורך כך מקציב המתנ"ס מאות אלפי שקלים למתן הנחות על פי קריטריונים מוגדרים לאלו הזקוקים לכך בקהילה, ובנוסף שם המתנ"ס לעצמו למטרה למצוא איזון נכון בין תוכניות נפרדות, המיועדות לענות על צרכים ייחודיים של קבוצות שונות באוכלוסייה, לבין תוכניות משותפות, המיועדות לכלל הקהילה.

לשמש מקום מפגש בין קבוצות אוכלוסייה שונות, שלא על בסיס תחרותי, תוך חיזוק הערכים המשותפים וטיפוח הכבוד ההדדי והסובלנות להבדלים בצרכים ובערכים התרבותיים של קבוצות אוכלוסייה שונות.

לפתוח בפני הבאים בשערנו עולם רחב של תרבות ואמנות, מיומנויות למידה וחשיבה, דמיון ויצירה, פיתוח וחיזוק הכושר והחוסן הגופני, יכולת ההגנה העצמית והתחרות, וכל זאת באווירה מקצועית ותומכת עם הרבה כיף והנאה, תוך שימת דגש על אחריות, שיתוף פעולה, סובלנות וכבוד הדדי, חינוך לערכים הומאנים-אוניברסליים וערכי התרבות היהודית כאחת, והענקת כלים כמו ביטחון עצמי, דימוי עצמי חיובי, נחישות, משמעת, ריכוז ודבקות במטרה, הדרושים כדי להצליח, להשפיע ולתרום לחברה וליחיד בתוכה.

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

כתובת:

עובדיה אברהם הכהן 33

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

 קישורי סיכום

קישורים שימושיים

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים