פיקוח תעשייה ועסקים

​שמירת הסדר הציבורי באיזורי תעשייה

במסגרת עבודת הפיקוח העירוני מתבצעים באופן שוטף סיורים בכלל פארקי התעשייה בנתניה לאבחון וטיפול בבעיות הנוגעות לסדר הציבורי. במהלך הסיורים ניתן דגש לטיפול בנושאים: חנייה, סדר וניקיון כללי, השלכה ואיסוף פסולת על ידי עסקים, תקינות תשתיות, אבחון נזקים במדרכות/כבישים וכו'. 

מטרדי רעש 

בסיורי צוות פיקוח עסקים באיזורי התעשייה ניתן דגש גם לאיתור ובדיקת מטרדי רעש הנגרמים על ידי עסקים ומפעלים. בהתאם לממצאים מבצעים הפקחים עבודת הסברה ופעולות אכיפה על מנת להביא למיגור המטרד. 

שוטרים באגף השיטור העירוני

פלישת עסקים למרחב הציבורי

במידה ומתקבלות פניות לגבי פלישת עסק למרחב הציבורי, מגיע צוות פיקוח עירוני למקום ובמידת הצורך מבצע פעולות התראה ואכיפה.

אכיפת עישון

החוק בישראל אוסר על עישון בשטח המוגדר כציבורי סגור או מקורה. צוות פיקוח עסקים אוכף את תקנות החוק במרכזים מסחריים, תחנות הרכבת ומרחבים ציבוריים נוספים. 

מטרדי ריחות

במקרה של קבלת פנייה על מטרד ריח, מגיע צוות פיקוח עירוני למקום הדיווח ומבצע בדיקה. בהתאם לממצאים בשטח ולמקור הריח (שריפה, דליפת גז, אשפה וכו') מועבר דיווח לאגף איכות הסביבה בעיריית נתניה וזה מעביר בתגובה הנחיות לפעולה, באם נדרשת כזו. 

סילוק מפגעים

לאחר קבלת פנייה או דיווח על מפגע כלשהו מגיע צוות פיקוח עירוני למקום ומבצעים את פעולת ההתראה/אכיפה הנדרשת: מתן התראה לסילוק, רישום דו"ח (בהתאם לכמות הפסולת, או רמת המפגע) וכו'. 

פסולת תעשייתית

תקנות העזר בנתניה מחייבות את העסקים שפעולתם מייצרת פסולת תעשייתית לבצע פעולות פינוי עצמי. פינוי עצמי של פסולת תעשייתית מתבצע לרוב על ידי שכירת מכולה, הצבתה בשטח פרטי או ציבורי בהתאם למיקום העסק ופינוי המכולה לאתר פסולת מורשה. 

מערך איסוף האשפה בעיריית נתניה מופקד על איסוף הפסולת רגילה מעסקים באופן שוטף: הפינוי נעשה 3 פעמים בשבוע (בימים: ראשון, שלישי וחמישי), כמו כן מתבצע פינוי גזם מאיזורי התעשייה בנתניה בתדירות של אחת לשבוע (בימי שני). 

​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים