טאטוא רחובות

טאטוא ידני

עיריית נתניה מעסיקה כ-120 עובדים העוסקים בטאטוא רחובות ידני, ההעסקה מתבצעת באמצעות 3 חברות קבלניות. קבוצת העובדים מחולקת בעבודת הטאטוא בין 7 איזורים ברחבי העיר. בכל איזור נעשתה עבודה מקדימה של מיפוי ובדיקת צרכי הניקיון. עבודת הטאטוא הידני מתבצעת בשעות 06:00-13:00. בראשית כל יום עבודה מתכנסים עובדי הניקיון המופקדים על איזור מסוים לתדריך יומי ובדיקת ציוד.

​מכונות טאטוא ושטיפה

בעיר נתניה פועלים 8 רכבי טאטוא מכני. הפעלת רכבי הטאטוא נעשית על ידי קבלן חיצוני על פי תוכנית עבודה מסודרת הנקבעת על ידי העירייה. עבודת המכונות מתחילה בשעה 5:00 בבוקר באיזור מרכזי העיר נתניה. בשעה 8:00 בבוקר מופנות המכונות לשאר שכונות העיר נתניה ומבצעות את עבודתן עד השעה 13:00. 

על מנת לייעל את עבודת מכונות הטאטוא המכני ולשמור את רחובות העיר נקיים, מפעילה עיריית נתניה גם מכונות שטיפה. מכונות השטיפה עובדות בצמוד למכונות הטאטוא. עובדי השטיפה מנקים את המדרכות באמצעות לחץ מים גבוה ומכונת הטאטוא שואבת את הפסולת מהכבישים.

צוות שטיפה של אגף חזות העיר בזמן עבודה              

רכבי סיירת

בעיר נתניה פועלים 12 רכבי סיירת, המופקדים על איסוף פסולת גושית ברחובות העיר, כחלק מהסיוע לעובדי הטאטוא הידני. הפעלת רכבי הסיירת נעשית גם היא על ידי קבלן חיצוני, על פי תוכנית עבודה מסודרת המוכתבת על ידי העירייה. בתחילת עבודתם מבצעים רכבי הסיירת סריקה וניקיון בסמיכות למוסדות חינוך ולאחר מכן מסביב לכלי אצירה ברחובות. עובדי רכבי הסיירת מופקדים גם על איסוף פגרי בעלי חיים וכן עוסקים במתן מענה לפניות תושבים המופנות אליהם על ידי המוקד העירוני.         

רכב שירות באגף חזות העיר    

מכונות קירצוף

בשנים האחרונות רוצפו מספר מדרכות רחובות (מדרחוב כיכר ציון, רחוב קראוזה, רחוב תל חי ועוד) בעיר נתניה בלבני אקרשטיין. ניקוי לבנים אלו מצריך טיפול יחודי ושונה מזה המתבצע על אבנים משתלבות בשאר רחובות העיר. על מנת מענה לצורך זה רכשה עיריית נתניה מספר מכונות חשמליות לקירצוף המדרכות המותאמות לניקוי המדרכות החדשות.

​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים